مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 5 =

بازار فروش عسل کنار پرورشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید عسل کنار پرورشیقیمت عمده عسل کنار پرورشی مرغوب

کنار یا سدر یکی از درختان بومی مناطق جنوبی کشور است که دارای گل های شهد داری بود و میوه آن نیز خوردنی است. عسل کنار یکی از انواع مختلف عسل تولیدی در جنوب کشور است که تولید کنندگان این عسل از شهد گل های درخت کنار برای تولید این محصول استفاده می کنند. عسل کنار پرورشی در بازار فروش آن عرضه می شود و شما می توانید برای تهیه این عسل با فروشنده معتبر آن تماس برقرار نمایید.

بازار فروش عسل کنار پرورشی

روش تولید عسل کنار پرورشی

روش تولید عسل کنار پرورشی

تولید عسل کنار پرورشی توسط زنبورهای عسل انجام می ‌شود برای این کار تولید کنندگان عسل کندو ها را در مناطقی که اکثریت پوشش گیاهی آنجا را درخت کنار را تشکیل می ‌دهد قرار می دهند.

تعداد کندو های قرار گرفته در این مناطق باید به اندازه مناسب باشد تا زنبورها شهد مورد نیاز خود را از این درختان تامین نمایند و برای تهیه شهد به مناطق دورتر و در نتیجه تغذیه از شهد گیاهان مختلف مراجعه نکنند چون در این صورت عسل کنار تولیدی دارای میزان شهد کنار کمتری بوده و کیفیت عسل کنار را ندارد. بنابراین باید بین تعداد کندوها و میزان پوشش گیاهی کنار تناسب دقیق وجود داشته باشد تا میزان شهد کنار در عسل تولیدی بیشترین مقدار ممکن باشد.

چنانچه استفاده از شهد کنار در عسل بیشتر از ۵۰ درصد باشد آن عسل تحت عنوان عسل کنار پرورشی به بازار عرضه می گردد. عسل تولیدی ممکن است به صورت شیره و یا موم دار و شانه ای به بازار ارائه شود که هر یک از آنها طرفداران خاص خود را دارد برای کاربردهای مختلف می ‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت عمده عسل کنار پرورشی مرغوب

قیمت عمده عسل کنار پرورشی مرغوب

عسل کنار پرورشی از خوشمزه ترین انواع عسل ایرانی به شمار می آید که صادرات آن به کشورهای حوزه خلیج فارس بسیار رایج است. این محصول از طرف تولید کنندگان عسل کنار به صورت عمده به فروش می رسد و خریداران می توانند به طور مستقیم با آنها ارتباط برقرار نمایند و خرید ارزان تری داشته باشند.

قیمت عمده این محصول به میزان عرضه و تقاضای آن وابسته است همچنین به دلیل صادرات این محصول، نرخ ارز می تواند در قیمت نهایی این فرآورده بسیار موثر باشد به گونه ای که با افزایش قیمت ارز صادرات افزایش می یابد و در پی آن عرضه داخلی کمتر شده و قیمت ها بالا می رود.

قبل از اقدام برای خرید عسل مرغوب کنار لازم است از قیمت عمده آن مطلع شوید و بر اساس  قیمت نسبت به میزان خرید خود برنامه ریزی نمایید. اطلاع از قیمت عمده این عسل از وب سایت فروشندگان به راحتی ممکن است و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

علی اصغر مزارعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *