مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عسل کنار صادراتی بوشهر

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص عسل کنار اصل بوشهرفروشنده عسل کنار بوشهر درجه یک

عسل کنار همان عسل سدر است که یکی از مقوی ترین عسل ها به شمار می رود. عرضه عسل کنار بوشهر موضوعی است که در این مطلب قصد داریم پیرامون آن صحبت کنیم. فروش عسل کنار و عرضه عسل صادراتی کنار بوشهر نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

عرضه عسل کنار صادراتی بوشهر

روش تشخیص عسل کنار اصل بوشهر

روش تشخیص عسل کنار اصل بوشهر

عسل کنار از درختی به نام کنار با برگ های خاص به دست می آید. میوه این درخت تخم مرغی شکل و کمی کوچک تر یا به اندازه میوه زیتون با طعم های مطبوع و شیرین است. این درخت و میوه آن در جنوب و غرب ایران هممون بوشهر کنار نامیده می شود.

پیش از آن که به روش های تشخیص عسل کنار بوشهر بپردازیم، جا دارد در مورد برخی خواص برجسته آن سخن به میان آوریم.

عسل کنار همان ماده یا به اصطلاح شهدی است که از گیاه درخت کنار یا همان درخت سدر به دست می آید و خواص فراوان دارویی و درمانی دارد و در طب سنتی نیز به استفاده روزانه از آن بسیار سفارش شده است. عسل کنار دارای خاصیتی است که بخش ها و اندام های مختلف درون بدن را تقویت می کند، در بهبود عملکرد جهاز هاضمه مفید بوده و سرشار از ویتامین سی می باشد. تقویت نیروی جنسی و تحریک قوای آن از دیگر خواص عسل کنار یا همان عسل سدر به شمار می رود.

این عسل در بازارهای جنوب کشور و بالاخص در فروشگاه های استان بوشهر به وفور یافت می شود اما باید توجه داشت که برخی شرکت ها و کارخانه ها عسل تولیدی خود را نیز ممکن است به این نام وارد بازار کنند، لذا بهتر است توانایی تشخیص این محصول از نوع فیک آن نیز وجود داشته باشد.

جهت تشخیص اصل بودن عسل کنار بوشهر لازم به ذکر است که این عسل قابلیت کف کردن دارد. دلیل کف کردن آن ماهیت درخت های بومی جنوب ایران است. برگ های کوبیده آن را «سدر» می نامند و میوه آن خوراکی می باشد. برخی معتقدند عسل نبایستی کف کند چرا که اگر چنن شود از مرغوبیت آن کاسته می شود. اما شایان ذکر است که یکی از مهم ترین عواملی که در تشخیص اصالت عسل کنار بوشهر نقش بسزایی دارد رنگ آن است. رنگ عسل کنار اصلی بوشهر کهربایی می باشد.

فروشنده عسل کنار بوشهر درجه یک

فروشنده عسل کنار بوشهر درجه یک

فروشگاه های اینترنتی معتبر عرضه کننده انواع عسل، عرضه کننده عسل کنار درجه یک به صورت عمده و جزئی نیز می باشند. زنبورداران سراسر کشور نیز در این مراکز فعالیت داشته تا بهترین عسل طبیعی را به مصرف کنندگان ارائه نمایند. این فروشندگان در مراکز توزیع عسل در تلاش هستند تا در جهت ارتقای سلامت عمومی جامعه از طریق آشنایی با محصولات زنبور عسل گام بردارند و بهترین نوع و اصیل ترین عسل را با درجه کیفی بالا در اختیار مشتریان قرار بدهند.

علی اصغر مزارعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *