مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 5 =

فروشنده عمده عسل گون اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با مراحل تولید عسل گون اصلقیمت استثنایی عسل گون اصل ممتاز

گیاه گَوَن که از آن عسل تهیه می شود، گیاهی که که 75 سانتی متر بلندی دارد و گیاهی چند ساله است. یک گیاه 75 سانتی متری بوته ای می باشد.این گیاه نوع گیاهی،دارویی و سمی دارد. گون های دارویی گل هایی به رنگ بنفش، آبی، صورتی، سفید و قرمز دارند. کتیرا دست آورد گیاهی گون است. با توجه به این که گفته شد گون انواع مختلفی حدود 800 گونه دارد در نتیجه عسل گون اصل که از هر نوع تهیه می شود، ظاهری متفاوت دارد. 

فروشنده عمده عسل گون اصل

آشنایی با مراحل تولید عسل گون اصل

آشنایی با مراحل تولید عسل گون اصل تولید عسل گون همان طور که اطلاع دارید توسط زنبورهای زحمتکش کارگر در کندو درست می شود. ولی می خواهیم بدانیم که این کارگران چه طور عسل گون را به این خوشمزگی تهیه می کنند؟! زنبورهای کارگر از کندو خارج شده وگاهی را بسیار طولانی را طی می کنند. 

 هنگامی که گل مورد نظر خود را یافتند شهد گل و موادی از گیاه که خود بهتر می دانند از گیاه گرفته و خوشحال از کار کردن، پرواز کنان به کندو برمی گردند و موادی را که جمع آوری کرده اند به داخل سلول های داخل کندو قرار می دهند. 

پس از اینکه عسل گون اصل آماده شد زنبورها کار جالبی انجام می دهند که من هم از شنیدنش تعجب کردم! آن ها روی عسل گون را پوششی قرار داده و کار آب بندی سلول را انجام می دهند، تا تمیز شود! در واقع بهداشت را کاملا رعایت می کنند.

قیمت استثنایی عسل گون اصل ممتاز

قیمت استثنایی عسل گون اصل ممتاز با این همه زحمت زنبورها که برای تولید عسل ممتاز می کشند، پیشنهاد می کنم عسل گون اصل را امتحان کنید تا زحمت زنبورها بی جواب نماند و حالا اگر قصد خرید عسل ارزان را پیدا کردید باید بگویم که قیمت استثنایی عسل گون اصل ممتاز به اندازه زحمتی است که برای تهیه ی آن انجام شده ولی شما عسل گون اصل را در همه جا می توانید پیدا کرده و خرید کنید چون خوشبختانه در ایران به مقدار زیاد تولید و برداشت می شود. 

برای خرید عسل ارزان می توانید به زنبورداری هایی که تولید عسل ممتاز دارند مراجعه کرده و خرید عسل ارزان را انجام دهید و یا از فروشگاه ها اقدام به این کار کنید. توجه کنید که هنگام خرید عسل باید به اینکه نکته توجه کنید که عسل خام خریداری کنید  که از کندو به قسمت بسته بندی می رود و هیچگونه حرارت یا موادی به آن اضافه نمی شود. این اطلاعات را می توانید از فروشنده ی عمده ی عسل گون اصل هم بپرسید و مطلع شوید. عسل گون اصل ممتاز بسیار مقرون به صرفه است.

علی اصغر مزارعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *