مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 7 =

مرکز پخش عسل کنار کوهدشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با فرآیند تولید عسل کنار کوهدشتسفارش عمده عسل کنار کوهدشت

عسل ماده ای طبیعی است، که از طریق شهد و شیره گل ها و گیاهان تولید می شود و دارای فواید بسیار زیادی برای سلامتی می باشد. این محصول بر اساس نوع پوشش گیاهی مورد استفاده زنبور ها در فرایند تولیدش نام گذاری می گردد. بر این اساس عسل کنار، از طریق جمع آوری گرده های این درختان تولید می شود. مرکز پخش محصولات طبیعی، از عسل کنار کوهدشت به عنوان بهترین محصول خود در بازار سود خوبی دریافت می کند.

مرکز پخش عسل کنار کوهدشت

آشنایی با فرآیند تولید عسل کنار کوهدشت

آشنایی با فرآیند تولید عسل کنار کوهدشت کنار نامی است که به درختان سدر اطلاق می شود. این درخت ها دارای گل ها و شکوفه هایی هستند، که زنبور ها از آن ها تغذیه کرده و با استفاده از شیره موجود در دل آن ها به تولید عسل می پردازند. برای آشنایی بیشتر با فرآیند تولید عسل کنار کوهدشت با ادامه این مطلب همراه باشید.

همه ساله با فرا رسیدن شهریور ماه و کاهش یافتن دمای هوا در کشور ما و باز شدن گل های درختان کنار، پروسه تولید عسل کنار آغاز شده و معمولا تا اوایل فصل پاییز و مهر ماه به طول می انجامد. در این فرایند کندوی زنبور ها را به باغات و مراتعی که در آن ها درختان کنار وجود دارند می برند، تا زنبور ها از آن ها بهره مند شوند.

در طی این دوره، روزانه چند ساعت زنبور ها را در مراتع رها می کنند، تا به تغذیه از شهد گل ها پرداخته و گرده های آن ها را جمع آوری کنند و به کندو های خود بیاورند. سپس عملیات ساخت عسل در داخل کندو ها آغاز می شود.

در پایان دوره، یک به یک شانه های عسل از داخل کندو ها بیرون کشیده می شود و عسل را به همراه موم از داخل آن ها استخراج می کنند و زنبور ها را برای خواب زمستانی آماده می سازند.

سفارش عمده عسل کنار کوهدشت

سفارش عمده عسل کنار کوهدشت پرورش دهندگان زنبور های عسل در کوهدشت، در اوخر فصل تابستان به مناطقی که در آن ها درختان کنار مشاهده می شود می روند، تا به تولید این عسل مرغوب و درجه یک بپردازند و آن را برای عرضه در بازار آماده کنند.

سفارش عسل کوهدشت کنار، از طریق مراکز اصلی پخش و فروش این محصول، به صورت عمده یا جزئی امکان پذیر خواهد بود. البته باید بدانید که این مراکز معمولا محصولات خود را از طریق درگاه های آنلاین و بستر فضای مجازی عرضه می کنند، تا آن ها را راحت تر به فروش برسانند.

از این رو ما هم در همین مجموعه به عرضه و فروش این محصول می پردازیم و آماده دریافت کردن سفارشات شما عزیزان هستیم.

علی اصغر مزارعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عسل شهدیسان شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *